Zmiany w egzaminie Prawo jazdy 2016

by Dariusz Kraśnicki
(Wrocław 54-510 Żernicka 215)

Najnowszy wzór prawa jazdy obowiązujący w 2016 roku

Najnowszy wzór prawa jazdy obowiązujący w 2016 roku

Uciążliwe zmiany w egzaminie na prawo jazdy odroczone do połowy 2016 roku!!


Każda zapowiedziana wcześniej zmaina przepisów i związanych z tym nowych zasad egzaminów powoduje nieuchronną mobilizację osób, które chcą zdać "po staremu".


Niestety, ani szkoły jazdy ani Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego nie są w stanie dać sobie radę z tą okresową "Bonanzą" w postaci znacznego napływu klientów.

Nie inaczej było w na przełomie roku 2012/2013, kiedy chodziła nowa Ustawa o kierujących pojazdami. Tak samo było od połowy 2015, kiedy zmiany dotyczą jakiś nowych szkoleń już po zdobyciu prawka.
Doskonalenie jazdy ma zawsze sens, ale mam wrażenie, że pod pretekstem szczytnego celu chodzi po prostu o nabicie kasy WORD-om.

Nie jest tajemnicą, że egzaminów państwowych jest coraz mniej, a są one podstawą budżetu tych państwowych instytucji.Na szczęście, z powodów obiektywnych wprowadzenie nowego systemu zostało przesunięte gdzieś na drugą połowę roku 2016. Jeżeli jesteś rozsądnym Kandydatem i chcesz uniknąć jesiennego spiętrzenia wybierz się do najbliższego OSK już teraz.

Jak chcesz czekać na ostatnią chwilę, to ryzykujesz kolejną nerwówkę oraz fakt, że po prostu nie zdążysz przed wprowadzeniem nowych zasad. Więcej informacji znajdziesz na filmiku, który nakręciłem z tej okazji, do obejrzenia którego serdecznie Cię zachęcam.

Komentarz możesz zrobić poniżej tego artykułu.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Nowe przepisy na prawo jazdy 2015/2016 roku.

Przeszukaj bloga:


Prawko B1 od 16 lat

Zapisz się do newslettera!! Zawsze najnowsze informacje o prawku od 16 lat, najczęściej w formie filmów wideo lub innych prezentacji.
Prawo jazdy B1

Już teraz zasubskrybuj mój kanał YouTube, gdzie regularnie dodaję filmiki z nauki jazdy oraz badań lekarskich kierowców.