Zez zbiezny +8 i +7

by Anonim
(gdzieś w Rzeczypospolitej)

Witam Panie Doktorze mam najmię Dawid mam lat 17 i 3 miesiące ,we werześniu tego roku będe chciał iść na prawo jazdy kat B. amatorskie ,

mam wade wzroku zez zbieżny oka prawego i asyzgmatyzm , wada wzroku +7 i +8 u okulisty na tablicach okiem lewym czytam nawet te najmiejsze literki a prawym tylko te większe.

Panie doktorze pytałem się mojej okulistki czy bende mógł mieć prawo jazdy odpowiedziała

tak ale powiedziała że terminowe jakie to są te terminy ??.Boje się iśc do lekarza uprawnionego do badań kierowców bo sam pan wie jacy niektórzy są i mogą się nie znać na takiej wogóle wadżie wzroku ,miałem operacje w 1999 r i wzrok się polepszył od 99 rok od

operacji mój wzrok się nie pogarsza tylko muszę nosić odpowiednie okulary jeśli mugł by mi pan pomóc to bardzo bym prośił o odpowiedz ,i czy mogę u pana w klinice wykonać takie badania pozdrawiam Dawid )))

Odpowiedź
Dziękuję za zaufanie. Może Pan się umówić w rejestracji pod telefonem 601 775 123. Badania odbywają się na ulicy Żernickiej 215 we Wrocławiu.

Dobrze by było wziąć jakieś zaświadczenie od swojej okulistki, ale mamy też lekarza okulistę na miejscu.

Pomimo wady można być dobrej myśli, ale ostateczna decyzja po bezpośrednim badaniu lekarza uprawnionego do badań kierowców.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Wady wzroku Zez prawo jazdy.

Przeszukaj bloga:


Prawko B1 od 16 lat

Zapisz się do newslettera!! Zawsze najnowsze informacje o prawku od 16 lat, najczęściej w formie filmów wideo lub innych prezentacji.
Prawo jazdy B1

Już teraz zasubskrybuj mój kanał YouTube, gdzie regularnie dodaję filmiki z nauki jazdy oraz badań lekarskich kierowców.