WIEZIENIE

by Anonim
(gdzieś w Polsce)

Więzienie nam robią w tym kraju, coraz więcej ograniczeń: od października nie wolno wszędzie palić, niedługo i na sranie też trzeba będzie mieć uprawnienia i za nie zapłacić!!!

Jestem osobą, która nigdy w życiu nie mia?a żadnych konfliktów z prawem, i wkurza mnie już jak "ten ogródek" ludzkich wolności się nam kurczy i kurczy! WSZYSCY jedną miarą jesteśmy przez państwo traktowani jak najgorsi debile, bezmózgi i kryminaliści, których za wszystko trzeba tylko ścigać i karać.

Jestem osobą rozumną i ostrożną - np. wsiądę na skuter dopiero, jak nie będę się czuła na nim bezpiecznie i jak będę umiała na nim jeździć znaki znam i in. prawa drogowe, bo całe dzieciństwo jeździłam na rowerze - i nie pozwolę, żeby kto? odgórnie mi wszystkiego zabraniał!!!!

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Prawo jazdy 2012 nowa ustawa i przepisy.

Przeszukaj bloga:


Prawko B1 od 16 lat

Zapisz się do newslettera!! Zawsze najnowsze informacje o prawku od 16 lat, najczęściej w formie filmów wideo lub innych prezentacji.
Prawo jazdy B1

Już teraz zasubskrybuj mój kanał YouTube, gdzie regularnie dodaję filmiki z nauki jazdy oraz badań lekarskich kierowców.