Veto dla prawa jazdy terminowego

by Tomasz
(State )

Mam świadomość,ze na całym świecie obowiązuje prawo jazdy"terminowe", ale ja żyję w Polsce zdobyłem tu prawo jazdy bezterminowo na niemal wszystkie kategorie, pytam się dlaczego, kos chce mi ten przywilej zabrać, nie dając w zamian nic.

Wiem,ze jako kierowca zawodowy podobnie jak inne grupy zawodowe(np.lekarze)muszę pogłębiać i uzupełniać wiedzę zakresu przepisów i w.w oraz zmieniających się innych zasad dotyczących mojego zawodu oraz kontrolować woj stan zdrowia.

Dlaczego ja i inni musimy ponosić konsekwencje i nie małe koszty osób które maja wpływ na kształtowanie przepisów ale sami nie przechodząc szkoleń tworzą niedoskonale buble prawne nie obejmujące wszystkich aspektów sprawy

(STAWIAJĄ ZNAKI ZAKAZU"DO3,5T"{NA DROGACH DO WŁASNYCH POSESJI A POTEM RZADAJA, ŻEBY PRZYWIEŚĆ IM 5 TON WĘGLA NA OPAL LUB ZIEMI NA OGRÓD, ALBO TWORZĄC OBWODNICE MIAST ZAMYKAJĄ DROGI PROWADZĄCE DO FIRM DOMÓW-MIEJSCE ZAMIESZKANIA KIEROWCY ITP)

posiadając kategorie na auta powyżej 3,5t, nie muszę spełniać rygorystycznych warunków zdrowotnych, jeśli chce prowadzić w celach turystycznych pojazd powyżej 3,5 t będących np. Camperem lub amerykańskim pikapem niewykorzystywanym do zarobkowania.

Jednak ktoś, kto nowelizowali przepisy(zapewne ma wożony tyłek służbowym autem na dodatek nienawidzi ciężarówek )wykazał się brakiem "szerszego widzenia sprawy" można, to postrzegać jako brak wymaganych uprawnień do prowadzenia;)"pojazdu-prawo".

Podsumowując chce powiedzieć, ze zmienia się coś co funkcjonowało przez wiele lat bezbłędnie"wkładki do prawa jazdy"ten ktoś musi zarobić kasę wiec wymyśla

"coś", co tylko on uważa za dzieło wszech czasów, ale będąc sam nie dokształconym,niekompetentnym szkodzi i komplikuje marnuje czas i pieniądze

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Prawo jazdy 2012 nowa ustawa i przepisy.

Przeszukaj bloga:


Prawko B1 od 16 lat

Zapisz się do newslettera!! Zawsze najnowsze informacje o prawku od 16 lat, najczęściej w formie filmów wideo lub innych prezentacji.
Prawo jazdy B1

Już teraz zasubskrybuj mój kanał YouTube, gdzie regularnie dodaję filmiki z nauki jazdy oraz badań lekarskich kierowców.