Testy na prawo jazdy Online

by Dariusz Kraśnicki
(Wrocław Żernicka)

Testy na prawo jazdy online

Testy na prawo jazdy online

Nowe testy na prawo jazdy wprowadziły dużo zamieszania podczas egzaminu teoretycznego. Poprzednio wystarczyło wyklepać na pamięć bazę około 600 pytań. Pomimo tego 20% podchodzących do testu nie zdawało!!

Obecnie baza pytań ma około 3000, a dostępne jest tylko kilkaset z nich. Pokazywane są filmiki przedstawiające różne sytuacje drogowe i musisz obejrzeć do końca, bo z reguły wtedy jest rozwiązanie zagadki.

Nauka też nie idzie szybko, bo nie można tylko klikać, a trzeba zobaczyć cały kilkunastosekundowy filmik.

Dla osób chcących się sprawdzić nakręciliśmy kilkadziesiąt filmików, bardzo podobnych do tych na egzaminie teoretycznym.
Wszystko za darmo online na kanale YouTube LekarzMedycynyPracy oraz na mojej stronie internetowej.

Zapraszam do korzystania z tych darmowych materiałów, komentowania oraz dodawania sugestii, co powinienem jeszcze pokazać.

Od Motocykl 2013

Stopniowo zdawalność egzaminu teoretycznego powinna się podnosić, tak jak baza pytań zacznie stawać się publiczna, a kandydaci na kierowców zorientują się, że bez solidnej nauki przepisów ruchu drogowego nie mają szans na upragnione prawko motocyklowe czy samochodowe.

Ja zdałem swój egzamin teoretyczny osiągając 73 na 74 punktów możliwych, więc dla Ciebie też nie powinno to stanowić problemu.

Filmiki są"z życia wzięte" i masz dużą szansę, abyś natknął się na podobną lub nawet identyczną sytuację drogową już później, jako kierujący swoim pojazdem.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Prawo jazdy na motor kat A.

Przeszukaj bloga:


Prawko B1 od 16 lat

Zapisz się do newslettera!! Zawsze najnowsze informacje o prawku od 16 lat, najczęściej w formie filmów wideo lub innych prezentacji.
Prawo jazdy B1

Już teraz zasubskrybuj mój kanał YouTube, gdzie regularnie dodaję filmiki z nauki jazdy oraz badań lekarskich kierowców.