Szkoła Nauki Jazdy Egzaminator Wrocław

by Dariusz
(54-510 Wrocław 54-510 Żernicka 215)

Szkoła Nauki Jazdy Egzaminator Wrocław jest ciekawym ośrodkiem do rozważenia dla osób mieszkających w okolicach ulicy Grabiszyńskiej, Hallera czy Klecińskiej.


Jest stąd naprawdę blisko do strefy egzaminacyjnej WORD Wrocław i odpadają kłopotliwe dojazdy na zajęcia teoretyczne.

Mieści się ona na granicy dzielnicy Fabrycznej i Krzyki w budynku dawnego technikum budowlanego, ulica Grabiszyńska 236, 53-235 Wrocław
telefon kontaktowy 792 233 872
Nauka jazdy Wrocław Renault Clio
Niewątpliwą jej zaletą jest doświadczony personel, a szczególnie właściciel Robert Zaborowski, dbający o wysoką zdawalność swojego Ośrodka. Zachęcająca jest także cena, przystępna dla kieszeni uczniów i studentów, którzy z reguły nie mają większych zasobów gotówki.

Szkolenie odbywa się w elitarnych grupach, z reguły nie przekraczających dziesięć osób, co pozwala na bardziej interaktywne podejście do każdego Kursanta.

Rezultaty tego są widoczne na egzaminie teoretycznym, który absolwenci "Egzaminatora" zdają praktycznie w 100%. Jest to miły wyjątek na dzisiejszym rynku nauki jazdy, nastawionym na masową produkcję studentów, którzy są później totalnie zagubieni w konfrontacji z procedurami WORD Wrocław.

Aby to sprawdzić, wystarczy podjąć małe wyzwanie, zapisać się na kurs do "Egzaminatora", a później przejść cały cykl szkolenia wymagany do podejścia do egzaminu państwowego.

Pan Robert robi wszystko, aby połączyć przyjemne z pożytecznym, o czym nożna przekonać się na jego stronie internetowej.

Szkoła Nauki Jazdy Egzaminator Wrocław


Wyświetl większą mapę

Inna fotografia autek tej szkoły jazdy:

Od 18 lutego 2012 Nauka Jazdy Egzaminator

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Szkoła jazdy Wrocław i okolice !!.

Przeszukaj bloga:


Prawko B1 od 16 lat

Zapisz się do newslettera!! Zawsze najnowsze informacje o prawku od 16 lat, najczęściej w formie filmów wideo lub innych prezentacji.
Prawo jazdy B1

Już teraz zasubskrybuj mój kanał YouTube, gdzie regularnie dodaję filmiki z nauki jazdy oraz badań lekarskich kierowców.