Symulator Nauki Jazdy Cargo

by Michał
(Wrocław Krzyki)

Symulator Nauki Jazdy Cargo z Jaworzna. Krótki film na YouTube przedstawiający jego możliwości przy szkoleniu kierowców zawodowych.

Na początku lata 2010 ten mobilny symulator znowu zawitał do Wrocławia na szkolenia do Świadectwa Kwalifikacji w Szkole Jazdy na Weigla 12.Muszę przyznać, że jest to bardzo przydatny sprzęt do szkoleń. Nie trzeba wozić kierowców na tory do jazdy specjalnej, co stwarza olbrzymie problemy logistyczne.

Od 2011-09-21 Świadectwo kwalifikacji Wrocław

Głównym kosztem jest konieczność zapłaty dla dwóch techników, którzy obsługują to urządzenie. Oczywiście wymagane jest podłączenie do prądu. Nie jest konieczny dostęp do prądu trójfazowego /tzw siły/.

Warunki szkolenia są bardzo realistyczne i jest wiele opcji programowych do wyboru.
W mojej prywatnej opinii, każdy kierowca powinien "przejechać" kilka razy, "spowodować" kilka wypadków oraz "dać się kilka razy zabić", co w konsekwencji powinno uświadomić potencjalne zagrożenia w ruchu drogowym.

Comments for Symulator Nauki Jazdy Cargo

Average Rating starstarstarstarstar

Click here to add your own comments

Jul 06, 2010
Rating
starstarstarstarstar
Sprostowanie
by: Anonymous

"Głównym kosztem jest konieczność zapłaty dla dwóch techników, którzy obsługują to urządzenie. Oczywiście wymagane jest podłączenie do prądu trójfazowego"

Darku, chciałbym sprostować Twoją wypowiedź - kosztem jest wynajem symulatora wraz z instruktorem techniki kazdy (nie technikiem)- które ponosi OSK. Dodatkowo Symulator działa pod standardowym napięciem dwuzfazowym 230V (zwykłe gniazdo). Ja osobiście miałem okazję odbyć 4 godzinne szkolenie na starych zasadach - dla mnie bomba :) - komfort, klimatyzowane pomieszczenie, instruktorzy najwyższej klasy no i to że był na miejscu w moim ośrodku!

Pozdrawiam, obecnych i przyszłych truckerów

Jun 16, 2010
Rating
starstarstarstarstar
Wrazenia z Jazdy Symulatorem
by: Darek

Wrażenia z jazdy symulatorem są naprawdę rewelacyjne. Chwilami zapomina się, że to wszystko "dzieje się na niby".

Jak włączyli program jazdy po pijaku, to nie ma mocnego, aby nie spowodować wypadku lub nawet zginąć.

Nic dodać nic ująć. Nawet najlepsza opowieść nie zastąpi szkolenia na symulatorze "w realu".

Click here to add your own comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Symulator jazdy samochodem opinie.

Przeszukaj bloga:


Prawko B1 od 16 lat

Zapisz się do newslettera!! Zawsze najnowsze informacje o prawku od 16 lat, najczęściej w formie filmów wideo lub innych prezentacji.
Prawo jazdy B1

Już teraz zasubskrybuj mój kanał YouTube, gdzie regularnie dodaję filmiki z nauki jazdy oraz badań lekarskich kierowców.