Samochody kat B1 Secma

by Darek
(Wrocław)

Secma Auto na B1

Secma Auto na B1

Samochody kat B1 Secma są ciekawą alternatywą dla używanych aut typu Smart lub Daihatsu Cuore.

Importerem tych autek jest firma Bomir z Krotoszyna. Osobiście wątpię, czy ktoś znajduje ich poprzez stronę firmową. Czasami ukazuje się ona w płatnych reklamach AdWords Google. Ta strona jest w zasadzie jedną dużą galerią produktów firmy Secma

Zdjęcia aut powyżej otrzymałem dzięki uprzejmości przedstawicieli tej firmy. Z opisu wynika, że sprzedają również różnego typu Quady czy inne pojazdy specjalistyczne.

Ponieważ wątpię, aby ktoś trafił na ich stronę po jakiś rozsądnych słowach kluczowych, podaję link
gdzie można kupić Secma Auto na kategorię B1

Wszystkie pojazdy mają fabryczną gwarancję oraz serwis w Polsce. Wyższa cena zakupu zostanie z pewnością zrekompensowana małą awaryjnością tych autek lub quadów. Z pewnością ciekawy zakup dla dzieci lub na prawo jazdy od 16 lat.

Proszę o komentarze właścicieli tych samochodów, zarówno pozytywne jak i negatywne, aby dać obraz innym potencjalnym użytkownikom Secmy.

Niestety Bomir chyba wypadł z rynku, a pojawiła się nowa Firma z Warszawy promująca samochody Aixam. Niedługo napiszę jakiś artykuł na ich temat.

Czy będą mieli więcej szczęścia w promocji na tym ciekawym segmencie rynku samochodów dla szesnastolatków.

Comments for Samochody kat B1 Secma

Average Rating starstar

Click here to add your own comments

Oct 15, 2012
Rating
starstar
Brak częsci zamiennych
by: Anonymous

Witam Kupiłem to autko dziś używany po przebiegu 105.tys km jest do wymiany kilka drobiazgów tj.łożysko koła tylnego alternator się kończy i cieknie dach.Chciałbym te części kupić ale jak do tej pory nic nie ma na necie .

Click here to add your own comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Samochody B1 od 16 lat opinie.

Przeszukaj bloga:


Prawko B1 od 16 lat

Zapisz się do newslettera!! Zawsze najnowsze informacje o prawku od 16 lat, najczęściej w formie filmów wideo lub innych prezentacji.
Prawo jazdy B1

Już teraz zasubskrybuj mój kanał YouTube, gdzie regularnie dodaję filmiki z nauki jazdy oraz badań lekarskich kierowców.