Przygoda z jazda w wieku 12 lat

by Damian
(Gyza)

Nauka jazdy przez OSK

Nauka jazdy przez OSK

Przygoda z jazda w wieku 12 lat.
Witam mając, żeby was nie skłamać 7 lat mój dziadek miał Wartburga.Marzę być kierowcom zawodowym. Dziadek postanowił mnie uświadomić w kilku bardzo skutecznych warunkach drogowych.

Było auto nie za łatwe do opanowania, wiadomo lata 70- 80, zero jakichkolwiek wspomagań kierownicy itp. Bałem się szczerze mówiąc wsiadać do tej niemieckiej maszyny, wydawało mi się ze zaraz się sama rozwali albo ja ja go rozwalę.

Pierwszy etap był następujący usiadłem dziadkowi na kolanach i uczył mnie opanować kierownicę. Powiem wam szczerze że w rowie nigdy nie wylądowałem. Mając 12 lat w zimę jadąc już sam z pedałami biegami kierownica. Wszystko było w moich rękach, nie chciałem szokować dziadka.Luty, dziadek powiedział, to teraz pokażesz mnie co się nauczyłeś pojechaliśmy do lasu tam gdzie było bardzo małe ryzyko zagrożenia dla nas i dla reszty uczestników . Wpadłem w poślizg samochód mi zboczył z trasy wpadłem w zaspę.

Mój kochany nauczyciel, któremu mu za wszystko dziękuję kupił Forda Fiestę mk3, do tego jak się wsiadło to bajka mam teraz 16 lat większość ludzi pyta się mnie, gdzie ja takiej świadomości doznałem.Pozdrawiam

Comments for Przygoda z jazda w wieku 12 lat

Average Rating starstarstarstarstar

Click here to add your own comments

Mar 10, 2010
Rating
starstarstarstarstar
Jazda w wieku 12 lat
by: Darek

Z tej opowieści widać, że tak wczesne rozpoczęcie szkolenia ma sens. Z doświadczenia wiem, że nauka jazdy przez najbliższego członka rodziny jest o wiele bardziej efektywna niż samemu.

Dziękuję za tą wzruszającą i ciekawą opowieść.

Click here to add your own comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Doskonalenie jazdy jak mam 13,14-15 lat ?.

Przeszukaj bloga:


Prawko B1 od 16 lat

Zapisz się do newslettera!! Zawsze najnowsze informacje o prawku od 16 lat, najczęściej w formie filmów wideo lub innych prezentacji.
Prawo jazdy B1

Już teraz zasubskrybuj mój kanał YouTube, gdzie regularnie dodaję filmiki z nauki jazdy oraz badań lekarskich kierowców.