Prawo jazdy B1 Kursant Wroclaw

by Andrzej
(Wrocław)

Prawo jazdy B1 Kursant

Prawo jazdy B1 Kursant

Prawo jazdy B1 we wrocławskim Kursancie stało się faktem. Dokonano zakupu wyjątkowo zadbanego auta dla szkolenia 16-latków. Następnym etapem po osiągnięciu pełnoletności jest[Prawo jazdy kategorii B dla Kursantów z Dolnego Śląska To tylko krótki przyśpieszony 20 godzinny kurs praktyczny już bez teorii.

Jest nim niebiesko-granatowy mercedes Smart o niewielkim przebiegu. W chwili obecnej jest już oklejony firmowymi nalepkami, co można zobaczyć na powyższym zdjęciu.

Na przyszłą zimę są nawet zakupione opony zimowe, a szkolił będzie jeden z bardziej doświadczonych instruktorów.Początek sezonu dla tego autka rozpoczyna się 10 maja 2010 roku. Cena kursu została oszacowana na 1400 zł. W ten sposób Kursant ma już w ofercie praktycznie wszystkie możliwe kursy na prawko /no może z wyjątkiem traktorów/.

Już w chwili zakupu autka zgłosili się pierwsi chętni na kurs kat.B1, co napawa wyjątkowym optymizmem, co do przyszłości tych szkoleń. Jest to segment rynku dla wyjątkowo zmotywowanych szesnastolatków, którzy odczuwają wcześniejszą potrzebę "kontaktu z kierownicą" niż ich rówieśnicy.

Prawo jazdy B1 Kursant
Prawo jazdy B1 w wydaniu Kursant Wrocław ma wyjątkową szansę stać się atrakcją sezonu 2010/2011 roku w tej zasłużonej dla dolnośląskiego rynku szkole nauki jazdy..

Zapraszam chętnych do komentarzy na temat tego konkretnego szkolenia. Wszystkie opinie są mile widziane.

Click here to read or post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Szkoła jazdy od 16 lat kat B1.

10 lecie Osrodka Szkolenia Kursant

by Darek
(Wrocław)

Szkoła jazdy Kursant obchodzi swoje dziesięciolecie. Ku mojemu zainteresowaniu, jako lekarz współpracujący z nimi zostałem zaproszony na uroczyste obchody /Tor Rakietowa/.

Poniżej prezentuję wywiad, którego udzielił współwłaściciel szkoły, wyjaśniający w jaki sposób stali się największą taką placówką w Polsce.


Prawo jazdy kat B we wrocławskim Kursancie
Warto obejrzeć i zachęcam do tego nie tylko kandydatów do nauki jazdy, ale również osoby chcące związać swoją karierę z nauką jazdy.

Niektóre rady są tak proste, że aż banalne,pomimo tego, że wprowadzenie ich w życie przyniosło spektakularny sukces na rynku dolnośląskim i nie tylko.

W pewnym sensie mogą się przydać każdemu rozpoczynającemu lub chcącemu ulepszyć swoją działalność, poprzez postawienie na najwyższą jakość wykonywanych przez siebie usług.

Naprawdę mniejsze znaczenie ma to co robimy, aby osiągnąć zysk lecz pozytywne wyróżnienie się z tłumu poprzez zadowolenie swoich klientów.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Szkoła jazdy od 16 lat kat B1.

Prawo jazdy b1 Wroclaw i Dolny Slask

by Dariusz
(Wrocław)

Smart B1 szkoła Kursant Wrocław

Smart B1 szkoła Kursant Wrocław

{Prawo jazdy b1] we Wrocławiu i na Dolnym Śląsko w od 2010 roku. Kolejna wiodąca szkoła jazdy przymierza się do kursów dla szesnastolatków.

Chodzi tutaj o wieloletniego lidera rynku w rankingach WORD oraz obecnie największą szkołę - Kursant. W zasadzie decyzja co do zakupu autka na kategorię B1 już zapadła. Można je zobaczyć w trakcie mycia, ale jeszcze przed oklejeniem firmowym logo Kursanta.

Pozostaje jeszcze otwartą kwestią, czy będzie to mercedes Smart czy inne autko. Znając politykę cenową Kursanta można się spodziewać, że będzie to konkurencyjne cenowo.

Znając ich nastawienie na jakość szkolenia, raczej są w stanie osiągnąć wysoką pozycję na tym młodzieżowym rynku. Nauka jazdy od szesnastu lat staje się częścią edukacji młodych ludzi.

Prawo jazdy od 16 lat we Wrocławiu cieszy się wyjątkową popularnością, a zdawalność pierwszorazowa jest fenomenalna !!

Dla chcących sprawdzić naocznie na ich stronie firmowej , zapraszam do kliknięcia w link Prawo i nauka jazdy Wrocław Koszt kursu skalkulowano na całkiem rozsądnym poziomie dla 16-latków oraz ich rodziców.

Chętnym na kursy możemy tylko pogratulować wyboru.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Szkoła jazdy od 16 lat kat B1.

Przeszukaj bloga:


Prawko B1 od 16 lat

Zapisz się do newslettera!! Zawsze najnowsze informacje o prawku od 16 lat, najczęściej w formie filmów wideo lub innych prezentacji.
Prawo jazdy B1

Już teraz zasubskrybuj mój kanał YouTube, gdzie regularnie dodaję filmiki z nauki jazdy oraz badań lekarskich kierowców.