Prawo jazdy od 16 lat w 2012 roku to sciema;d

by Kamil
(gdzieś w Polsce)

Witam .mam na imię Kamil mam 16 lat ,w lipcu 2011 roku zdałem prawo jazdy kat b1 . Poruszam się samochodem marki Mercedes Smart ForTwo . Dziś dowiedziałem się, ze od lutego 2012 roku nastąpią pewne zmiany w prawie ,i moje prawo jazdy uprawni mnie jedynie do prowadzenia quada. :) nie jest to za ciekawe ,ale prawdziwe.

Odpowiedź
Poczekałbym, aż faktycznie te przepisy wejdą w życie. Może będzie jakiś okres przejściowy, dla "starych praw jazdy B1"

Tak czy owak jazda z tym prawem jazdy jest lepsza niż bez jakichkolwiek uprawnień i kompletnego braku znajomości przepisów ruchu drogowego.

Niestety na tym przykładzie można się będzie przekonać o durnotach uchwalanych przez ludzi wybieranych, aby rządzić tym Krajem.

Być może ten artykuł da komuś do myślenia, ale tak szczerze mówiąc w to wątpię. W praktyce będzie to oznaczało koniec prawa jazdy od 16 lat w Polsce. Niewiele też jestem w stanie coś konstruktywnego zrobić, aby zmienić ten stan rzeczy, bo od lat szkolenie na prawko nie służy do szeroko pojętej edukacji ludzi, a jedynie walki z korupcją i utrzymywania wojewódzkich ośrodków ruchu drogowego.

Zapraszam do komentarzy tego artykułu.

Comments for Prawo jazdy od 16 lat w 2012 roku to sciema;d

Average Rating starstarstarstarstar

Click here to add your own comments

Dec 03, 2011
Rating
starstarstarstarstar
Nie będę miał czym jeździć??
by: Konrad

Ja właśnie dzisiaj zdałem teorie :) za miesiąc mam egzamin praktyczny ... I boje się ze nie będę miał czym jeździć... Bo słyszałem ze nie można już jeździć Smartem :/ a tez miałem zamiar takie cudo kupić :( pozdrawiam i proszę o odpowiedz co konkretnie musi się znaleźć w dowodzie żeby moc jeździć jakimś samochodem na b1

Click here to add your own comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to B1 prawo jazdy od 16 lat.

Przeszukaj bloga:


Prawko B1 od 16 lat

Zapisz się do newslettera!! Zawsze najnowsze informacje o prawku od 16 lat, najczęściej w formie filmów wideo lub innych prezentacji.
Prawo jazdy B1

Już teraz zasubskrybuj mój kanał YouTube, gdzie regularnie dodaję filmiki z nauki jazdy oraz badań lekarskich kierowców.