Prawo jazdy międzynarodowe Niemcy

by ramzespolak
(Europa)

Witam, mam takie pytanie i prosiłbym o odpowiedź na maila lub na GG...

No to tak, Na stałe mieszkam w Polsce lecz po Rodzicach mam obywatelstwo niemieckie (Polacy) i myślę cały czas nad prawkiem b1 lecz szkoda mi kasy wydawać trochę na przystosowane auto jak mamy 3 auta osobowe i mógłbym się nimi poruszać.

Chciałbym się dowiedzieć, czy jakbym zrobił sobie w Niemczech normalne prawko do 3.5tony mogę się nim poruszać po Polsce? Szkoda mi tych 10tyś na nowe auto i myślę co mogę zrobić w tym temacie.. Akurat nie mam problemów co do języka niemieckiego i tak dalej więc tam sobie dam rade. Nauka jazdy Wrocław Renault Clio

Ja myślę albo na poruszaniu się na niemiecki prawku lub między narodowe zrobić albo po prostu przedrukować je na polskie.. Prosiłbym o odpowiedź gdyż szczerze mówiąc już mógłbym składać papiery na prawko ;)
gg. 1961759
mail. ramzespolak@gmail.com

Pozdrawiam i dziękuje za odp.

Moja odpowiedź

Od Dariusz Kraśnicki lekarz medycyny pracy

@Zachęcam wszystkich, którzy wiedzą jaka jest procedura, do udzielenia odpowiedzi. Niestety osobiście nie znam zasad robienia prawa jazdy w Niemczech, szczególnie od ilu lat można zrobić kategorię B.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to B1 prawo jazdy od 16 lat.

Przeszukaj bloga:


Prawko B1 od 16 lat

Zapisz się do newslettera!! Zawsze najnowsze informacje o prawku od 16 lat, najczęściej w formie filmów wideo lub innych prezentacji.
Prawo jazdy B1

Już teraz zasubskrybuj mój kanał YouTube, gdzie regularnie dodaję filmiki z nauki jazdy oraz badań lekarskich kierowców.