Prawko od 16 lat Slalom Smartem

by Darek
(Poland)

Poniżej przedstawiam krótki film, pokazujący możliwości Smarta na B1. W pierwszej części filmu slalom wykonuje po raz pierwszy 16 -letni Kursant. Jeszcze, tak szczerze mówiąc nie wychodzi to najlepiej.

Naprawdę jednak nie wykonywał on nigdy wcześniej takich manewrów w swoim życiu, oraz nie jeździł autem przed kursem na prawko B1. /Obycie motoryzacyjne zdarza się jednak często u kandydatów na B1/.


W ostatniej części filmu, Instruktor Nauki Jazdy Pan Krzysztof przejmuje stery pojazdu i demonstruje właściwy przebieg tego elementu szkolenia /slalomu/.

Kursant robi to zdecydowanie za wolno, a także łuki są zbyt duże. Tym nie mniej rolą instruktora jest aby powoli wprawił się i zbliżył do ideału.

We Wrocławskim Kursancie slalom na placu jest wykonywany jako jedna z ostatnich jazd przed właściwym ruszeniem na miasto. Szkolony lepiej czuje samochód i mniej problemu sprawia mu później np parkowanie czy omijanie innych pojazdów już w ruchu miejskim.

Prawko od 16 lat oraz Slalom Smartem: zapraszamy do komentarzy w tym temacie jak również przesyłania swoich filmów wideo. My zaś pokażemy kilka innych wyczynów naszego Smarta w wykonaniu tego jak i innych kursantów. Jak zwykle konstruktywna dyskusja mile widziana.

O losach egzaminacyjnych bohatera filmu poinformujemy już niedługo.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Nauka Jazdy YouTube.

Przeszukaj bloga:


Prawko B1 od 16 lat

Zapisz się do newslettera!! Zawsze najnowsze informacje o prawku od 16 lat, najczęściej w formie filmów wideo lub innych prezentacji.
Prawo jazdy B1

Już teraz zasubskrybuj mój kanał YouTube, gdzie regularnie dodaję filmiki z nauki jazdy oraz badań lekarskich kierowców.