Prawko od 16 lat na Smarcie

by Dariusz
(Wrocław)

Kolejny filmik przedstawiający prawko od 16 lat na Smarcie. Jest to najczęściej wybierany samochód do szkolenia 16-tków przez ośrodki szkolenia kierowców.

Prawo jazdy od 16 lat staje się coraz bardziej popularne, a szkoły jazdy wreszcie zaczęły dbać o młodych ludzi. Konkurencją dla Smarta jest nauka na Daihatsu Cuore. Rola prawa jazdy B1 wzrośnie po wprowadzeniu prawka na Quady, co ma nastąpić na początku 2012 roku.

Na razie zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu przedstawiającego to Autko. Możne również zamieszczać swoje filmy jak również komentarze do nich. Serdecznie zapraszam do podzielenia się swoimi doświadczeniami z jazdy lub kursów na prawo jazdy w całej Polsce.

Może jest jakieś inne lepsze auto na B1 ??

Poniżej kilka propozycji:

Od Samochody Aixam na prawo jazdy B1


Problemem technicznym jest konieczność odchudzenia Smarta przed jego zarejestrowaniem. Można to ominąć poprzez kupno tego samochodu w Niemczech i już zarejestrowanego na tą kategorię.
Od Auta na B1 Secma 19 września 2011

Dziwne są również zapędy ustawodawców, wszędzie wietrzących spiskową teorię dziejów oraz przymierzających się do ograniczenia prowadzenia pojazdów samochodowych dla młodych ludzi.
Od Szkoła Jazdy Kursant Wrocław

Jest to zdecydowanie temat zastępczy, pozwalający uniknąć intensywnej budowy dróg, a pokazujący potencjalne skutki wypadków wśród niektórych szesnastolatków.
Na koniec jeszcze jeden filmik szkolonego na Smarcie:

Zapraszam do komentarzy oraz dodawania swoich materiałów graficznych.

Comments for Prawko od 16 lat na Smarcie

Average Rating starstarstarstarstar

Click here to add your own comments

May 21, 2010
Rating
starstarstarstarstar
Egzamin na Smarcie B1
by: Jarek

Zdawałem egzamin na tym Smarcie /szkoła na Weigla Wrocław/. Poszło gładko i egzaminator zaliczył mi już po 25 minutach.

Do egzaminu podszedłem po 30 godzinach jazd w Ośrodku i nie sądzę, aby więcej było potrzeba. Muszę jednak przyznać, że jeździłem już Skodą Octavią i jedynym problemem były przestawienie się na mniejsze auto w automacie.

W sumie jeżdżę dalej tą Octavią. Raz nawet zatrzymano mnie do kontroli, ale policjant chyba nawet nie zorientował się, że jest to tylko prawko na B1 i od razu mnie puścił. Chwila strachu i po wszystkim.

Click here to add your own comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Samochody B1 od 16 lat opinie.

Przeszukaj bloga:


Prawko B1 od 16 lat

Zapisz się do newslettera!! Zawsze najnowsze informacje o prawku od 16 lat, najczęściej w formie filmów wideo lub innych prezentacji.
Prawo jazdy B1

Już teraz zasubskrybuj mój kanał YouTube, gdzie regularnie dodaję filmiki z nauki jazdy oraz badań lekarskich kierowców.