Plac manewrowy Szkoly Kursant

by Michał
(Wrocław Krzyki)

Plac manewrowy Szkoły Kursant mieści się w strefie egzaminacyjnej WORD Wrocław. Zaoszczędza to szkolonym czasu na dojazd do rejonu szkolenia.Na filmie widać jak Kursantka wykonuje podstawowy manewr cofania, który wyszedł poprawnie.
Podczas właściwego egzaminu państwowego manewry na placu są przyczyną około 40% niepowodzeń.

Pomimo pozornej łatwości ich wykonania stres egzaminacyjny robi swoje, co jest później przyczyną niskiej zdawalności w wielu OSK.

Szkoła Kursant jest jedną z najlepszych we Wrocławiu, natomiast ich wzorcowy plac manewrowy jest do stałej dyspozycji kandydatów na kierowców.

Być może dla tego mają od lat zdawalność powyżej 40 % i są w czołówce rankingu WORD Wrocław. Nic dodać nic ująć.

Jeżeli znasz jakiś inny wzorcowy plac manewrowy, to zapraszam serdecznie do wysłania filmu lub zdjęcia z opisem lokalizacji oraz zalet szkolenia na nim.

Z pewnością pomoże to w podjęciu właściwej decyzji, szczególnie osobom niezdecydowanych, który Ośrodek Szkolenia kierowców w swojej miejscowości wybrać.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Prawo jazdy na auto kat B.

Przeszukaj bloga:


Prawko B1 od 16 lat

Zapisz się do newslettera!! Zawsze najnowsze informacje o prawku od 16 lat, najczęściej w formie filmów wideo lub innych prezentacji.
Prawo jazdy B1

Już teraz zasubskrybuj mój kanał YouTube, gdzie regularnie dodaję filmiki z nauki jazdy oraz badań lekarskich kierowców.