Pierwsze jazdy na motocyklu 125cm3

by OSK Euforia: Tel: do Jurka: 602 156 867 - kategorie motocyklowe
(Wrocław Kniaziewicza 28A/1)

Drugi dzień szkolenia na motocyklu Yamaha

Drugi dzień szkolenia na motocyklu Yamaha

Poniżej pokaże Ci kilka filmików pokazujących pierwsze jazdy na motocyklu o pojemności 125 cm3 na kategorię A1. Są one na tyle ciekawe, bo zostały nakręcone bez jakiegokolwiek przygotowania tej Kursantki i okazują jej autentyczne problemy, ale jednocześnie postęp, który poczyniła z godziny na godzinę czy z lekcji na lekcję..Początki nigdy nie są łatwe, a tylko od Ciebie zależy,
czy się nie zniechęcisz i dokończysz kurs oraz podejdziesz do egzaminu państwowego, aby uwieńczyć go zdobyciem upragnionego prawka, czy się poddasz, znajdując jednocześnie 1000 wymówek, dlaczego prawko motocyklowe nie było dla Ciebie. Miłego oglądania oraz zachęcam do komentarzy na temat wysiłków Kursantki z OSK Euforia we Wrocławiu.

Jej wszyskie jazdy możesz zobaczyć na moim kanale YouTube, na który Cię serdecznie zapraszam.

Comments for Pierwsze jazdy na motocyklu 125cm3

Average Rating starstarstarstarstar

Click here to add your own comments

Jun 02, 2019
Rating
starstarstarstarstar
Dobra rada NEW
by: Jacek

Widzac twoje poczynania grabarz juz zaciera rece🤣😂🤣
Raczej zainteresuj sie tylna czescia siedzenia a prowadzenie zostaw chlopakowi , mezowi . Komus kto to lubi i rozumie bo w przeciwnym wypadku zrobisz z siebie kaleke . Na polskiej drodze miejscowi rajdowcy w chwili zawahania zdmuchna Ci jak swieczke

Click here to add your own comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Prawo jazdy A1 od 16 lat.

Przeszukaj bloga:


Prawko B1 od 16 lat

Zapisz się do newslettera!! Zawsze najnowsze informacje o prawku od 16 lat, najczęściej w formie filmów wideo lub innych prezentacji.
Prawo jazdy B1

Już teraz zasubskrybuj mój kanał YouTube, gdzie regularnie dodaję filmiki z nauki jazdy oraz badań lekarskich kierowców.