Pierwsze jazdy na motocyklu 125cm3

by OSK Euforia: Tel: do Jurka: 602 156 867 - kategorie motocyklowe
(Wrocław Kniaziewicza 28A/1)

Drugi dzień szkolenia na motocyklu Yamaha

Drugi dzień szkolenia na motocyklu Yamaha

Drugi dzień szkolenia na motocyklu Yamaha Fotka po zakończeniu pierwszego dnia jazd na placu Pierwsza jazda motocyklem 125cm3 Kolejny dzień szkolenia na prawko motocyklowe A1

Poniżej pokaże Ci kilka filmików pokazujących pierwsze jazdy na motocyklu o pojemności 125 cm3 na kategorię A1. Są one na tyle ciekawe, bo zostały nakręcone bez jakiegokolwiek przygotowania tej Kursantki i okazują jej autentyczne problemy, ale jednocześnie postęp, który poczyniła z godziny na godzinę czy z lekcji na lekcję..Początki nigdy nie są łatwe, a tylko od Ciebie zależy,
czy się nie zniechęcisz i dokończysz kurs oraz podejdziesz do egzaminu państwowego, aby uwieńczyć go zdobyciem upragnionego prawka, czy się poddasz, znajdując jednocześnie 1000 wymówek, dlaczego prawko motocyklowe nie było dla Ciebie. Miłego oglądania oraz zachęcam do komentarzy na temat wysiłków Kursantki z OSK Euforia we Wrocławiu.

Jej wszyskie jazdy możesz zobaczyć na moim kanale YouTube, na który Cię serdecznie zapraszam.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Prawo jazdy A1 od 16 lat.

Przeszukaj bloga:


Prawko B1 od 16 lat

Zapisz się do newslettera!! Zawsze najnowsze informacje o prawku od 16 lat, najczęściej w formie filmów wideo lub innych prezentacji.
Prawo jazdy B1

Już teraz zasubskrybuj mój kanał YouTube, gdzie regularnie dodaję filmiki z nauki jazdy oraz badań lekarskich kierowców.