Od kiedy prawo jazdy A2

by Dariusz Kraśnicki
(Wroclaw Żernicka 215)

Od kiedy możesz zdawać na prawo jazdy A2?

Od kiedy możesz zdawać na prawo jazdy A2?

Prawko na kategorię A2 wprowadzono 19 stycznia 2013 roku, wraz z nową ustawą o kierujących pojazdami. Możesz podejść do kursu w wieku 17 lat i 9 miesięcy, a zdawać egzamin państwowy od 18 roku życia.
Wprowadziło to olbrzymie zamieszanie. Części osobom, które zdały kategorię A wcześniej, a nie odebrały dokumentu przed 19 stycznia, po prostu odmówiono jego wydania.
Prawo jazdy A2 we Wrocławiu
Na początku sezonu motocyklowego od maja 2013 brakuje uprawnionych instruktorów, bo zapomniano dać akredytację tym, co mają już A1 i kat. A.

Motocykle Honda NC700SC WORD Wrocław kupił w przetargu taniej o 10 tysięcy złotych niż są dostępne u dealerów na rynku!!

Od 29 maja 2013 prawo jazdy A2 Wrocław

Nakręciliśmy już pierwszy filmik z obsługi motoru Honda NC700SC.
Można mieć tylko nadzieję, że przepisy ulegną wkrótce wyklarowaniu, a każda osoba chętna do jeżdżenia na motocyklu od 18 roku życia, a nie chcąca czekać aż ukończy 24 lata spełni swoje marzenia i bez problemu zapisze się na kurs.

Tutaj inny filmik z obsługi świateł tego motocykla. Różnią się one od Yamaha XJ6, więc też warto, abyś sobie ten filmik obejrzał.
Możesz dodać swój komentarz, ze swoich doświadczeń w tym zakresie.
Czy zdałeś swój egzamin państwowy za pierwszym razem?
Jak nie, to na czym cię uwalili?

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Prawo jazdy na motor kat A.

Przeszukaj bloga:


Prawko B1 od 16 lat

Zapisz się do newslettera!! Zawsze najnowsze informacje o prawku od 16 lat, najczęściej w formie filmów wideo lub innych prezentacji.
Prawo jazdy B1

Już teraz zasubskrybuj mój kanał YouTube, gdzie regularnie dodaję filmiki z nauki jazdy oraz badań lekarskich kierowców.