Obsluga Man 12.240 na egzaminie Błędy

by Darek
(Wrocław)

Krótki filmik przedstawiający obsługę
Obsługa Man-a 12.240 na egzaminie państwowym

Egzaminy na prawo jazdy kategorii „CE” we Wrocławskim Word-zie, odbywają się na pojeździe MAN TGL 12.240 z przyczepą.

Obowiązkowym elementem jest przygotowanie auta do jazdy, umiejętność oceny stanu technicznego podstawowych parametrów odpowiedzialnych za bezpieczną jazdę.

Instruktor Szkoły Jazdy Kursant Krzysztof Dąbrowski w prosty sposób objaśnia, gdzie znajdują się poszczególne płyny eksploatacyjne w tym samochodzie.

Pewne kłopoty sprawiło szkolonemu wyjaśnienie, gdzie znajdują się płyny układu hamulcowego. Tajemnica ta została pokazana w środkowej części filmu.

Wszystkie zadania egzaminacyjne zostały wykonane zgodnie z obowiązującą techniką kierowania pojazdem i wszystkimi kryteriami określonymi w Instrukcji egzaminowania WORD Wrocław.

Jeżeli masz jakiś komentarz do obsługi tego zestawu pojazdów /MAN 12.240 z przyczepą/, to możesz spokojnie coś napisać. Jak widać obsługa różni się nieco od analogicznych czynności w "osobówce" i warto się dokładnie zapoznać z popełnianym błędami.

Niestety, ciągle wielu podchodzących do państwowego egzaminu kończy na placu manewrowym, ponosząc niepotrzebny koszt 195 zł za powtórkę.

Dotyczy to szczególnie szkolonych na innych autach. Rola identycznego zespołu pojazdów raczej nie może być przeceniona w żaden sposób.

WORD Wrocław nie jest tutaj żadnym wyjątkiem

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Nauka Jazdy YouTube.

Przeszukaj bloga:


Prawko B1 od 16 lat

Zapisz się do newslettera!! Zawsze najnowsze informacje o prawku od 16 lat, najczęściej w formie filmów wideo lub innych prezentacji.
Prawo jazdy B1

Już teraz zasubskrybuj mój kanał YouTube, gdzie regularnie dodaję filmiki z nauki jazdy oraz badań lekarskich kierowców.