Nowe filmy z prawka na Autobus

by Darek
(Wrocław)

Dzięki uprzejmości Pana Adama, który zechciał udostępnić szczegóły swojego szkolenia we wrocławskim Kursancie, powstało kilka ciekawych filmików z kursu na prawo jazdy kategorii D.

Mają one też sporą wartość dydaktyczną, ponieważ pokazują początki nauki jazdy i popełniane błędy, które powoli w tracie szkolenia powinny zanikać.

Trzeba przyznać, że szkolony dość dobrze przygotował się teoretycznie z obsługi pojazdu. Wyzwanie było tym większe, że prawo jazdy na autobus zdecydował się robić na bazie kategorii B, nie mając wcześniej większego doświadczenia w prowadzeniu dużych pojazdów ciężarowych.

Czy mu to wychodzi czy nie proszę ocenić samemu.
Według mnie jak na pierwsze jazdy było całkiem przyzwoicie. Logicznym uzupełnieniem tych filmików byłoby pokazanie końcówki tego szkolenia.

Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że szkolenie na autobusie jest aż tak dużym wyzwaniem. Jest sporo elementów związanych z bezpieczeństwem pojazdu oraz pasażerów, które nie mogą być pominięte podczas przygotowania do jazdy, pomimo, że są wyjątkowo czasochłonne.

Zapraszam do komentarzy naszych filmów z prawka na autobus. Możesz spokojnie opisać jak wyglądało Twoje szkolenie w zakresie tej kategorii!!

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Prawo jazdy na autobus Kategoria D.

Przeszukaj bloga:


Prawko B1 od 16 lat

Zapisz się do newslettera!! Zawsze najnowsze informacje o prawku od 16 lat, najczęściej w formie filmów wideo lub innych prezentacji.
Prawo jazdy B1

Już teraz zasubskrybuj mój kanał YouTube, gdzie regularnie dodaję filmiki z nauki jazdy oraz badań lekarskich kierowców.