Nauka jazdy beznadzieja Opinia

by Anonim
(gdzieś w Rzeczypospolitej)

Nauka jazdy beznadzieja Opinia

SZCZERZE NIE POLECAM TEJ BEZNADZIEJNEJ SZKOŁY JAZDY ! OBSŁUGA NIE MIŁA, INSTRUKTORZY NIEPRZYJEMNI,ŻADNEGO DARU PEDAGOGICZNEGO ANI JAKIEGOKOLWIEK PODEJŚCIA DO UCZĄCEGO SIĘ!

JEST TO SZKOŁA-PORAŻKA!ZMIENIAŁAM 4 RAZY INSTRUKTORÓW, I ZA KAŻDYM RAZEM BYŁAM NIEZADOWOLONA Z ICH PODEJŚCIA DO MNIE ORAZ MOJEGO CZASU, KTÓRY W OGÓLE NIE BYŁ SZANOWANY, PRZEZ SPÓŹNIENIA CO NAJMNIEJ O 5 MIN. SZKODA CZASU NA ZMIANĘ INSTRUKTORÓW, ORAZ NAWET SŁOWA DZIĘKUJE ZA SKORZYSTANIE Z ICH OFERTY.

OBSŁUGA W SEKRETARIACIE, A WŁAŚCIWIE BLONDYNKA,KTÓRA NIE POTRAFIŁA W SPOSÓB WŁAŚCIWY DLA OBSŁUGI KLIENTÓW WYJAŚNIĆ WSZYSTKO!PO PROSTU NIE MA CO!SZUKAJCIE INNEJ SZKOŁY!

Odpowiedź
Post bardzo ciekawy oraz emocjonalny. Mogę tylko mieć nadzieję, że piąty czy kolejni instruktorzy oraz inne ośrodki szkolenia kierowców, które sobie Pani wybierze, w większym stopniu spełnią oczekiwania.

Obawiam się jednak, że przy spiskowej teorii dziejów nie będzie /nawet i tam/ z tym zbyt łatwo.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Prawo jazdy na auto kat B.

Przeszukaj bloga:


Prawko B1 od 16 lat

Zapisz się do newslettera!! Zawsze najnowsze informacje o prawku od 16 lat, najczęściej w formie filmów wideo lub innych prezentacji.
Prawo jazdy B1

Już teraz zasubskrybuj mój kanał YouTube, gdzie regularnie dodaję filmiki z nauki jazdy oraz badań lekarskich kierowców.