Najnowsza Yamaha R1 ujawniona!!

by Dariusz Kraśnicki
(Wrocław Żernicka 215)

Najnowsza Yamaha R1 we Wrocławiu

Najnowsza Yamaha R1 we Wrocławiu

Na początku wiosny 2015 poświęciłem chwilkę czasu na zwiedzenie %-tych Wrocławskich Targów Motocyklowych. Uwagę moją przykuł najnowszy model ze stajni Yamahy - R1. Z przedstawicielem dealera zrobiłem krótki wywiad. który możesz zobaczyć sobie na filmiku. Czy ta maszyna jest dla początkującego motocyklisty?

Według mnie raczej dla kogoś, kto ma już jakieś obejście z motorem. Zastosowane rozwiązania techniczne są przeznaczone do jazdy prawie wyczynowej, ale o taką bardzo trudno na naszych polskich dróżkach czy ścieżkach.Tak czy owak zachęcam Cię do obejrzenia obu wideo i skomentowania tego materiału poniżej.
Czy Yamaha R1 warta jest swojej dość wysokiej ceny? Decyzja jak zwykle należy do Ciebie, szczególnie jak jesteś bardziej majętnym amatorem jednośladów.

Z ostatniego przeglądu ofert w internecie wynika, ze ceny nowych egzemplarzy zaczynają się od około 80 tysięcy złotych. Tak czy owak nie powinno to odstraszyć prawdziwego pasjonata tej marki.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Prawo jazdy na motor kat A.

Przeszukaj bloga:


Prawko B1 od 16 lat

Zapisz się do newslettera!! Zawsze najnowsze informacje o prawku od 16 lat, najczęściej w formie filmów wideo lub innych prezentacji.
Prawo jazdy B1

Już teraz zasubskrybuj mój kanał YouTube, gdzie regularnie dodaję filmiki z nauki jazdy oraz badań lekarskich kierowców.