Śmiech na sali !!

by don1haha
(Polska)

Przecież to jest śmiech na sali.. Jak można wycofywać samochody po to, żeby wprowadzić quady ;] To jest poniżej krytyki ..

Od Pracownia Psychologii Transportu we Wrocławiu

Kategoria B1(ta inteligentniejsza) to była wspaniała sprawa. Każdy 16 latek idzie do nowej szkoły(szkoła średnia), równa się z tym, iż większość młodzieży dojeżdża do swojej nowej szkoły.
Od Auta na B1 Secma 19 września 2011


Nie widziałem lepszego wyjścia niż zapisanie się nie kurs kat. B1.. Nie dość, że jesteśmy niezależni od komunikacji miejskiej i pozamiejskiej, również jesteśmy niezależni od pogody.Co z tego, że będziemy mieć uprawnienia na skuter czy quada. Jak w zimie lub w dni deszczowe nie dostaniemy się do szkoły i zostaje nam znów jazda autobusem..

A po drugie to jest IDIOTYZM..Nie dość, że quady nie są zabudowane - czyli w chłodne ranki jest nam zimnooo, to i jeszcze quady są bardziej podatne na wypadki niż samochody.Po trzecie to gdy 16 latek ma uprawnienia do kierowania samochodem, to po 2 latach jeżdżenia wbija na egzamin praktyczny i moim zdaniem pewnie sobie go zdaje.
Od Samochody Aixam na prawo jazdy B1

Myślę, że taka osoba ma większe prawdopodobieństwo zdania egzaminu praktycznego(po 2 latach doświadczenia na drogach)niż ta osoba, która ma doświadczenie jazdy jedynie przez 30 godzin kursu jazdy samochodem.

Ciekawy jestem jak zaowocuje "genialny" pomysł naszego Rządu..ps. Sam chciałem zapisać się parę dni temu na kurs, strasznie mi na tym zależało żeby zdać i jeździć sobie "samochodem" z wielu powodów.A teraz jestem rozczarowany i zdenerwowany
Od Medycyna pracy Wrocław

takim ruchem ze strony Polskiego Rządu.Ps. Sam chciałem parę dni temu zapisać się na kurs prawa jazdy kat. B1 i bardzo mi na tym zależało żeby zdać i jeździć "samochodem" z wielu powodów.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Prawo jazdy 2012 nowa ustawa i przepisy.

Przeszukaj bloga:


Prawko B1 od 16 lat

Zapisz się do newslettera!! Zawsze najnowsze informacje o prawku od 16 lat, najczęściej w formie filmów wideo lub innych prezentacji.
Prawo jazdy B1

Już teraz zasubskrybuj mój kanał YouTube, gdzie regularnie dodaję filmiki z nauki jazdy oraz badań lekarskich kierowców.