Kategoria b1 źle robią

by don1haha
(polska)

Według mnie popełniają błąd, że wycofują kat. B1 ..

Odpowiedź
@Również podzielam to zdanie. Nie chodzi tutaj, aby młody człowiek zaczął jeździć od razu samochodami wyścigowymi, ale powoli poznawał zasady ruchu drogowego i zaczął się wdrażać do bezpiecznego w nim uczestnictwa.

Co z tego eksperymentu naszego Rządu wyjdzie? Zobaczymy już w przyszłym roku, ale nie wróży to niczego dobrego. Wycofano się z normalnych samochodów, a jazda ma się odbywać na czterokołowcach typu Quad.

Comments for Kategoria b1 źle robią

Average Rating starstarstarstarstar

Click here to add your own comments

Dec 09, 2011
Rating
starstarstarstarstar
śmiech na sali !
by: don1haha

Przecież to jest śmiech na sali.. Jak można wycofywać samochody po to, żeby wprowadzić quady ;] To jest poniżej krytyki .. Kategoria B1(ta inteligentniejsza) to była wspaniała sprawa.Każdy 16 latek idzie do nowej szkoły(szkoła średnia), równa się z tym, iż większość młodzieży dojeżdża do swojej nowej szkoły.Nie widziałem lepszego wyjścia niż zapisanie się nie kurs kat. B1.. Nie dość, że jesteśmy niezależni od komunikacji miejskiej i pozamiejskiej, również jesteśmy niezależni od pogody.Co z tego, że będziemy mieć uprawnienia na skuter czy quada. Jak w zimie lub w dni deszczowe nie dostaniemy się do szkoły i zostaje nam znów jazda autobusem.. A po drugie to jest IDIOTYZM..Nie dość, że quady nie są zabudowane - czyli w chłodne ranki jest nam zimnooo, to i jeszcze quady są bardziej podatne na wypadki niż samochody. Ciekawy jestem jak zaowocuje "genialny" pomysł naszego Rządu..ps. Sam chciałem zapisać się parę dni temu na kurs, strasznie mi na tym zależało żeby zdać i jeździć sobie "samochodem" z wielu powodów.A teraz jestem rozczarowany i zdenerwowany takim ruchem ze strony Polskiego Rządu.

Click here to add your own comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Prawo jazdy 2012 nowa ustawa i przepisy.

Przeszukaj bloga:


Prawko B1 od 16 lat

Zapisz się do newslettera!! Zawsze najnowsze informacje o prawku od 16 lat, najczęściej w formie filmów wideo lub innych prezentacji.
Prawo jazdy B1

Już teraz zasubskrybuj mój kanał YouTube, gdzie regularnie dodaję filmiki z nauki jazdy oraz badań lekarskich kierowców.