Kanal YouTube Osrodka Szkolenia Kursant

by Darek
(Wrocław)

Kanał YouTube Ośrodka Szkolenia Kursant został założony w marcu 2010 roku. Początkowo wrzucili tam kilkanaście filmów zrobionych przez naukajazdyzmewatv.

Tym nie mniej sukces w postaci ponad 25 tysięcy wyświetleń w ciągu pół roku skłonił Kursanta do poważniejszego zajęcia się swoim kanałem https://www.youtube.com/user/kursantwroclaw.

Zaczęto dodawać swoje rodzime produkcje, głównie ze szkolenia na placu manewrowym z rozlicznych kursów, które są w ofercie tej szkoły.

Sam kanał został przeredagowany, wykonano pewna optymalizację treści, tak aby jednoznacznie określić jego tożsamość. Chodzi tutaj o szeroko pojętą naukę jazdy oraz szkolenia kierowców zawodowych.

Również znajdzie się wiele miejsca dla młodzieży, szczególnie tej, która nie skończyła 18 roku życia. Jest tam zaprezentowanych kilka jazd po placu mercedesem Smart na prawko B1.

Część z tych filmów zaprezentowałem na swojej stronie internetowej, ale większość są to zupełnie owe produkcje.

Również będą zaprezentowane bieżące wydarzenia z życia tego ośrodka szkolenia /miejmy nadzieję, że ciekawe/.
Tak więc zapraszam wszystkich chętnych po prostu do oglądania tych szkoleniowych i nie tylko filmików.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Nauka Jazdy YouTube.

Przeszukaj bloga:


Prawko B1 od 16 lat

Zapisz się do newslettera!! Zawsze najnowsze informacje o prawku od 16 lat, najczęściej w formie filmów wideo lub innych prezentacji.
Prawo jazdy B1

Już teraz zasubskrybuj mój kanał YouTube, gdzie regularnie dodaję filmiki z nauki jazdy oraz badań lekarskich kierowców.