Jazda w Strefie Word Wroclaw

by Darek
(Wrocław Krzyki)

Poniżej krótki filmy z jazdy w okolicy Word Wrocław. Wycieczka zaczyna się na ulicy Morwowej i kończy się skrętem w Armii Krajowej.

Po drodze widzimy kilka samochodów z różnych szkól nauki jazdy jak również pojazd egzaminacyjny WORD /granatowe Renault Clio/.

Pod koniec filmu widać po prawej stronie wyjazd z Wordu - miejsce na którym potrafi skończyć wielu szkolonych, zanim wyjadą dalej w strefę egzaminacyjną.

Jazda w strefie jest bardzo trudna z uwagi na przeprowadzaną przebudowę skrzyżowania ulicy Bardzkiej z Armii Krajowej. Można tylko współczuć egzaminowanym, ale i też pocieszyć, że reszta Wrocławia /jeżeli chodzi o drogi/ wcale nie jest lepsza.

Egzamin odbywa się więc w bardzo realistycznych warunkach i daje obraz tego co czeka kierowcę w przyszłości.

Czekam na odzew Tych, którzy mieli ciekawe przygody w tej okolicy - oczywiście związane z kursem prawa jazdy lub egzaminem państwowym.

Pomoże to być może innym uniknąć "pułapek egzaminacyjnych i zdać egzamin za pierwszym razem.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Nauka Jazdy YouTube.

Przeszukaj bloga:


Prawko B1 od 16 lat

Zapisz się do newslettera!! Zawsze najnowsze informacje o prawku od 16 lat, najczęściej w formie filmów wideo lub innych prezentacji.
Prawo jazdy B1

Już teraz zasubskrybuj mój kanał YouTube, gdzie regularnie dodaję filmiki z nauki jazdy oraz badań lekarskich kierowców.