Jazda bez uprawnień

by Anonim
(gdzieś w Polsce)

Jazda  bez uprawnień i prawa jazdy

Jazda bez uprawnień i prawa jazdy

Cześć wam wszystkim mam pytanie mam już 16 lat i co się stanie jeśli policja złapie mnie, a nie posiadam prawa jazdy na drodze publicznej.

Ale prawie nie ruchliwej tam samochód przejeżdża raz na godzinę, ale wracając jakie bym poniósł karę za to i mój tata jeśli dał mi samochód?

@Za czyny dziecka odpowiedzialni są Rodzice. W przypadku złapania przez Policję nie wróży to niczego dobrego.

Jeszcze gorsza sytuacja może być w razie wypadku lub jakiegoś nieszczęśliwego zdarzenia drogowego. Ponieważ prawo ma się niedługo zmienić, traktuję temat, jako podstawę do dyskusji.

Zamieść swoją opinię w komentarzach.

Comments for Jazda bez uprawnień

Average Rating starstarstarstarstar

Click here to add your own comments

Aug 03, 2014
Rating
starstarstarstarstar
Zaostrzenie sankcji
by: Dariusz

Z różnych relacji prasowych wynika, że czasy bezkarnej jazdy bez jakichkolwiek uprawnień się skończyły. Jest całkiem prawdopodobne, że historia może się skończyć sądem rodzinnym oraz jakaś grzywną dla rodziców za brak nadzoru nad dzieckiem.

Click here to add your own comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Doskonalenie jazdy jak mam 13,14-15 lat ?.

Przeszukaj bloga:


Prawko B1 od 16 lat

Zapisz się do newslettera!! Zawsze najnowsze informacje o prawku od 16 lat, najczęściej w formie filmów wideo lub innych prezentacji.
Prawo jazdy B1

Już teraz zasubskrybuj mój kanał YouTube, gdzie regularnie dodaję filmiki z nauki jazdy oraz badań lekarskich kierowców.