Ferie 2010 z prawem jazdy B1

by Dorota
(Wrocław)

Ferie 2010 z prawem jazdy B1 we Wrocławiu. Dla 16-latków okres ferii zimowych jest jednym z nielicznych okresów, kiedy mogą się poświęcić innym zajęciom poza szkolnym - np zdobyciem upragnionego prawa jazdy B1.

W województwie dolnośląskim okresem ferii zimowych są pierwsze dwa tygodnie lutego 2010 r. Warto już na początku stycznia pomyśleć o zapisaniu się na kurs prawa jazdy od 16 lat, aby po zakończeniu 30 godzin teorii skoncentrować się tylko na zajęciach z jazdy.

Po tak intensywnym szkoleniu egzamin państwowy jest z reguły formalnością, a potem możemy się już tylko cieszyć z upragnionego prawa jazdy B1 oraz szlifować swoje umiejętności na Smarcie lub Daihatsu.

Z dotychczasowego doświadczenia szkoły jazdy na Weigla 12 we Wrocławiu wynika, że najmłodsi kierowcy nie mają najmniejszych problemów z przyswojeniem sobie programu szkolenia.

Zdawalność pierwszorazowa oscyluje w granicach 95-97%, po prostu całkowite przeciwieństwo do osób starszych.

Cena kursu to 1450 zł. Doliczyć należy obowiązkowe badania lekarskie oraz koszt egzaminu państwowego i potem wydania prawa jazdy. Personel szkoły pomaga w załatwieniu wszelkich biurokratycznych formalności w Word Wrocław.

Egzamin zdajemy na tym samym aucie, co odbywało się szkolenie. W grę wchodzi mercedes Smart oraz Daihatsu Cuore. Jedno auto jest ze skrzynią biegów automatyczną drugie z manualną.

Wybór należy do kursanta. Dużo zależy jakim samochodem B1 będziemy jeździli po ukończeniu szkolenia. Nie ma na razie obowiązku jeżdżenia z osobą dorosłą, czy dodatkowych oznakowań pojazdu np"zielony liść".

Po dwóch latach, w wieku 18 lat kategoria B polega jedynie na egzaminie z jazdy/teorię już mamy wcześniej zdaną/. Również wtedy, po kilku latach praktyki na swoim samochodzie, egzamin państwowy nie stanowi najmniejszego problemu.

W przypadku zainteresowania prawem jazdy B1 w czasie ferii zimowych 2010 roku, prosimy o kontakt telefoniczny 601 707 885 lub e-mail info@prawojazdy.wroc.pl.

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie !!

Comments for Ferie 2010 z prawem jazdy B1

Average Rating starstarstarstarstar

Click here to add your own comments

Feb 01, 2010
Rating
starstarstarstarstar
Prawko B1
by: Gabriela

Prawko B1/ a potem B/zawsze było moim marzeniem, ale w czasie zajęć szkolnych po prostu nie ma na to czasu. Teraz są ferie, ale zapisałam się już 2 tygodnie wcześniej, aby zaliczyć teorię.

Zaczęłam już pierwsze jazdy z Panem Waldkiem i całkiem nieźle mi i już jeździmy po placu. Mam nadzieję wyjeździć 30 godzin przez ferie, a potem spokojnie podejść do egzaminu państwowego.

Rodzice już się rozglądają za autkiem, ale coraz bardziej przekonana jestem do Smarta. Co z tego wyjdzie ...zobaczymy.

Click here to add your own comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to B1 prawo jazdy od 16 lat.

Przeszukaj bloga:


Prawko B1 od 16 lat

Zapisz się do newslettera!! Zawsze najnowsze informacje o prawku od 16 lat, najczęściej w formie filmów wideo lub innych prezentacji.
Prawo jazdy B1

Już teraz zasubskrybuj mój kanał YouTube, gdzie regularnie dodaję filmiki z nauki jazdy oraz badań lekarskich kierowców.