B1 zdalem egzamin przed wprowadzeniem tej ustawy

by Anonim
(gdzieś w Rzeczypospolitej)

Czy jeżeli posiadam już prawko na b1, a zostanie wprowadzona ta ustawa, to nie będę mógł prowadzić auta do 550kg mimo tego, ze zdałem egzamin przed wprowadzeniem tej ustawy?

Odpowiedź
@Poczekałbym na wejście tych przepisów w życie. Obecne zapisy są na pewno nieprzemyślane, a po wrzawie medialnej coś się może zmienić.

Przynajmniej takie są doniesienia prasowe.
http://auto.dziennik.pl/prawo-na-drodze/artykuly/367652,z-prawem-jazdy-kategorii-b1-nadal-bedzie-mozna-prowadzic-male-auta.html

Co tak naprawdę z tego wyjdzie, to nie wiadomo. Sam jestem ciekaw, jak ten absurd się skończy. Na pewno będę monitorował tą sprawę, niezależnie jaki będzie finał.

Comments for B1 zdalem egzamin przed wprowadzeniem tej ustawy

Average Rating starstarstarstarstar

Click here to add your own comments

Dec 03, 2011
Rating
starstarstarstarstar
Kategoria B1 - pytanko
by: Krzysiek

Ja zdaje właśnie na prawko B1 i gdy zapisywałem się na kurs Pani w ośrodku mi powiedziała że teraz można jeździć obojętne jakimi autami osobowymi (czterokołowcami) tylko jest jeden warunek ! w dowodzie rejestracyjnym autka musi być umieszczone że jest to POJAZD OSOBOWY a nie SAMOCHÓD OSOBOWY .
Czy jest to prawdopodobne ?
POZDRAWIAM
Krzysiek

Click here to add your own comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Prawo jazdy 2012 nowa ustawa i przepisy.

Przeszukaj bloga:


Prawko B1 od 16 lat

Zapisz się do newslettera!! Zawsze najnowsze informacje o prawku od 16 lat, najczęściej w formie filmów wideo lub innych prezentacji.
Prawo jazdy B1

Już teraz zasubskrybuj mój kanał YouTube, gdzie regularnie dodaję filmiki z nauki jazdy oraz badań lekarskich kierowców.