B1 Szkola Jazdy Wroclaw Weigla 12

by Darek
(Wrocław)

B1 Szkoła Jazdy Wrocław Weigla 12,nauka jazdy od 16 lat. Tradycyjnie zaprezentuję ośrodek, mający największe doświadczenie z kształceniem szesnastolatków.

Przekłada się to na najwyższą zdawalność WORD Wrocław oraz sprawną organizację nauki. Jest to o tyle ważne, że uczniowie najwięcej wolnego czasu mają po lekcjach oraz w soboty i niedziele.

Dla 16-latków zamiejscowych dochodzi przywożenie/odwożenie przez rodziców. Ci ostatni mają do dyspozycji salę komputerową, gdzie mogą skorzystać z internetu oraz drobnego kateringu /kawa, herbata czy zimne napoje/.

W ten sposób zarówno dzieci jak i dorośli mają zagospodarowany czas. Ci pierwsi szkoleniem na B1, ci drudzy mogą wykonać pewne rzeczy związane z prowadzonym biznesem.

Na sam koniec szkolenia od 16 lat, na egzamin państwowy Word Wrocław jest podstawiany mercedes Smart orad Daihatsu Cuore. Zdawalność jest fenomenalna, a wszystkie strony przedsięwzięcia zadowolone.

Są już pierwsze osoby, które zrobiły już B po B1. Tutaj też widać różnicę w poziomie kursantów. Dwa lata praktyki na samochodzie B1 powoduje, że prawko od 18 roku życia zdaje się zupełnie bez stresu!!

Szkoła jazdy B1 na Weigla we Wrocławiu przeszkoliła już ponad 100 kursantów z całego Dolnego Śląska i ma największe doświadczenie w tej materii.

Ponieważ zaczynają się pojawiać inne ośrodki prawa jazdy B1 zachęcam ich właścicieli do zamieszczenia swojej oferty w tym serwisie internetowym.

Rzeczowe opisanie swoich zalet( i wad )może pomóc kursantom czy ich rodzicom na wybór bardziej pasujący pod innymi względami.

Pomimo, że uważam szkołę na Weigla za najlepszą, to odrobina konkurencji nikomu nie zaszkodziła.

Comments for B1 Szkola Jazdy Wroclaw Weigla 12

Average Rating starstarstarstarstar

Click here to add your own comments

Mar 22, 2010
Rating
starstarstarstarstar
Szkolenie B1 na Weigla
by: Andrzej

Szkolą bardzo konkretnie. W mojej grupie było trzech szesnastolatków. Każdy z nas już wcześniej jeździł samochodem i wszyscy zdaliśmy za pierwszym razem.

Za dwa lata B raczej zrobię u siebie w Trzebnicy, bo trochę męczył mnie dojazd. Jak na razie jestem szczęśliwym posiadaczem Prawa jazdy B1.

Click here to add your own comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to B1 prawo jazdy od 16 lat.

Przeszukaj bloga:


Prawko B1 od 16 lat

Zapisz się do newslettera!! Zawsze najnowsze informacje o prawku od 16 lat, najczęściej w formie filmów wideo lub innych prezentacji.
Prawo jazdy B1

Już teraz zasubskrybuj mój kanał YouTube, gdzie regularnie dodaję filmiki z nauki jazdy oraz badań lekarskich kierowców.