Łamanie prawa

by kika

Łamanie prawa

Osobiście pójdę z tym do sądu, jeśli moja córka nie będzie mogła prowadzić auta na b1. Zapłacą mi za straty i nerwy i łamanie prawa.

Odpowiedź
@Trudno powiedzieć, czy to przyniesie jakiś skutek. Sądy nie stanęły na wysokości zadania, kiedy Polska ewidentnie łamała dyrektywy unijne odnośnie norm dotyczących stanu zdrowia.

Zabierano ludziom prawo jazdy, a potem po złagodzeniu norm, oddawano ale po powtórnym egzaminie państwowym.? Z reguły mijał rok po zatrzymaniu prawka/.

W sentencji wyroków przyznawano jakąś moralną rację, ale ogólnie tolerowano łamanie prawa. Generalnie w wyrokach można udowodnić sobie to, na co się ma ochotę.
Nie jest to z pewnością pierwszy przypadek, kiedy jakieś prawa nabyte wcześniej znikały bezpowrotnie w naszym Kraju nad Odrą i Wisłą.

Tym nie mniej życzę powodzenia.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to B1 prawo jazdy od 16 lat.

Przeszukaj bloga:


Prawko B1 od 16 lat

Zapisz się do newslettera!! Zawsze najnowsze informacje o prawku od 16 lat, najczęściej w formie filmów wideo lub innych prezentacji.
Prawo jazdy B1

Już teraz zasubskrybuj mój kanał YouTube, gdzie regularnie dodaję filmiki z nauki jazdy oraz badań lekarskich kierowców.