Prezentacja nowej Toyoty Yaris

Zobacz kilka filmów o najnowszej Toyocie Yaris, którą OSK Euforia jako jedna z pierwszych we Wrocławiu zakupiła w 2014 roku.

Autko jest zdecydowanie bardziej przyjazne kursantowi, w porównaniu do jej poprzedniczki, której produkcję zakończono w 2014 roku. Przeszło gruntowny lifting, wygląda ładniej, materiały wykończeniowe są dużo lepsze, a przyjemność z jazdy nieporównywalna.

Ponieważ model miał światową premierę w Polsce, a Toyota Nowakowski wygrała przetarg na wymianę samochodów egzaminacyjnych w WORD Wrocław, wiodące szkoły jazdy są zmuszone do wymiany swojej floty pojazdów. Mało przydatna też będzie nauka na starym modelu, takim jak poniżej.

Dlatego skorzystaj z okazji, obejrzyj moje filmiki oraz materiały szkoleniowe, aby zapoznać się gruntownie z obsługą tego pojazdu, szczególnie świateł, płynów eksploatacyjnych oraz innymi czynnościami sprawiającymi problemy przeciętnemu kursantowi.

Jak chcesz zapisać się na kurs prawa jazdy we Wrocławiu na najnowszej Toyocie Yaris, to skorzystaj z oferty Ośrodka Szkolenia Kierowców Euforia.

Biuro oraz Sala Wykładowa

Ulica  Generała Kniaziewicza 28/1a (boczna Pułaskiego) – wejście bezpośrednio z głównej ulicy.

Szkoła znajduję się zaledwie kilka minut od Głównego Dworca PKS/PKP.

Dojazd autobusami: 145, 146, 149, A, 114, 120, 901, 900P (przystanek Dworcowa)

Tramwaj 0P (przystanek Kościuszki)

Godziny Otwarcia

Poniedziałek-Piątek  17-20

Telefon do instruktor Moniki

691 948 461

biuro.euforia@gmail.com Zapraszam serdecznie!

Przeszukaj bloga:


Prawko B1 od 16 lat

Zapisz się do newslettera!! Zawsze najnowsze informacje o prawku od 16 lat, najczęściej w formie filmów wideo lub innych prezentacji.
Prawo jazdy B1

Już teraz zasubskrybuj mój kanał YouTube, gdzie regularnie dodaję filmiki z nauki jazdy oraz badań lekarskich kierowców.


Pokaz slajdów najnowszej Toyoty Yaris.